У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.

Дочірні категорії

Лісопильна компанія «КубЛіс» одна з небагатьох, коріння якої сягає стародавнього минулого. Ідучи в глибину століть, приблизно двісті років тому, нині процвітаюча та успішна лісопильня виглядала дещо інакше.

Все починалося не заради забави чи з метою наживи. Глава сім'ї розпочав власну справу для виживання своїх рідних та близьких. Маючи вдома спеціальне пристосування, за допомогою якого можна було нарізати і обробляти дерево, він почав займатися тим, що надалі принесло його сім'ї величезний успіх. Першими клієнтами батька великого сімейства були сусіди та друзі, які користуючись його добротою, приносили своє дерево, а він, у свою чергу, обробляв його на своєму нехитрому пристрої. Слава про сільського умільця та майстра на всі руки росла з кожним днем ​​і незабаром його знання та вмілі руки почали приносити в будинок непоганий прибуток.

Через деякий час у невеликому старому сарайчику, який він використав як майстерню, стало не вистачати місця, його довелося переобладнати і розширити. До того ж одних сил батька не вистачало, своєї майстерності він почав навчати синів. Популярність про лісопильню сільського умільця ширилася з кожним днем ​​і не тільки тому, що він був майстром свого. У ньому були присутні доброта, розуміння, він не був жадібним і якщо до нього приходили люди, які не мали грошей заплатити за роботу, він виконував її в борг або безкоштовно. Тоді така чеснота була рідкістю і високо цінувалася.

Таким чином, народилася спільна сімейна справа, яка переходила з покоління до покоління, від батька до сина. Лісопільня розросталася з кожним роком, на своєму шляху вона зустрічала як перемоги, так і поразку. Були часи тривалого простою, без замовлень та клієнтів. Але сім'я не опускала руки, виготовляючи продаж різні вироби з дерева. Це були гарні декоративні лавочки, дитячі гойдалки, дворові альтанки для відпочинку, дерев'яні паркани, які зробили сім'ю майстрів ще відомішими.

Сьогодні це вже не просто лісопильня, а величезна компанія «КубЛіс», що успішно процвітає, відома не тільки в нашій країні а й за кордоном. Його послугами користуються багато будівельних фірм, приватні забудовники.

Вітаємо. В даному розділі ми з Вами будемо ділитися роботами виконаної із наших пиломатеріалів. Тож ви зможете черпати собі ідеї для власних потреб. 

Більше фото ви можете переглянути в нашому Instagram

Переглянуті товари

Немає недавно переглянутих продуктів.