FAQ

1071

Питання-відповідь

Друзі, ми зібрали від вас найчастіші питання і постаралися на них максимально розгорнуто відповісти.
Якщо після прочитаного у вас ще залишилися питання, надішліть нам повідомлення, скориставшись формою у розділі контакти. Інформацію щодо умов доставки, оплати ви можете знайти у відповідних розділах або зателефонувавши до відділу продажу за телефоном  +380678492884

 

Сушіння деревини відбувається в сушильних камерах імпортного виробництва і контролюється автоматично без втручання операторів. Процес сушіння в залежності від розмірів заготовки триває від чотирьох до десяти днів. Кінцева вологість деревини після розвантаження з сушильної камери 10-12%. В процесі виготовлення і транспортування готової продукції до споживача вологість може змінюватися на 1-2%.
 
 Природна сушка деревини - це пережитки минулого чи сучасності невеликих виробництв, які не можуть або не хочуть витрачати великі кошти на закупівлю і монтаж сучасних сушильних камер. Розповіді про те, що природна сушка краще від сушки в камерах - є повною нісенітницею. При природній сушці мінімально можливий показник вологості 16-22% (це тільки в літній період часу при теплій, сухій погоді), в інші пори року він буде вище. У наших сушильних камерах конвекційного типу ми маємо можливість сушити деревину до 10-12% вологості при температурі до 65 градусів Цельсія. При такій температурі в деревині не залишається ніяких живих організмів на відміну від природного способу сушіння, при якому всі живі організми залишаються в ній. І не виключено, що разом з продукцією Ви придбаєте нових "домашніх комах". 
В процесі виготовлення готової продукції ми використовуємо тільки імпортне обладнання німецької фірми "WEINIG" - яка є лідером в Європі з виготовлення якісного деревообробного обладнання.

Наше виробництво налаштоване на виготовлення серійних партій однотипної продукції тому, що працюємо з магазинами і продавцями по всій території країни. Виготовлення індивідуальних замовлень можливо тільки при несуттєвих відхилень від стандартних розмірів або при оптових замовленнях. Ми будемо раді вислухати Ваші побажання, і постараємося виконати будь-яке замовлення.

Якість нашої продукції є однією з кращої завдяки використання імпортного обладнання, високоякісного інструменту і кваліфікованому персоналу, який залишається незмінним вже кілька років. Додаткового шліфування продукція потребує тільки після використання певних видів лаку, який дає ефект "підняття ворсу".

Для виготовлення нашої продукції використовується карпатська ялина і модрина. Ареал поширення її Прикарпатті та Карпати. Для того, щоб домогтися якісної продукції з найменшою кількістю чорних сучків ми заготовляємо сировину тільки з високогір'я Карпат, тому що тільки в густих "диких" лісах росте найкраща за якістю деревина.
Під час кінцевого етапу виготовлення продукції нашими працівниками проводиться відсортовування дефектної продукції пиломатеріалів від продукції І (А) сорту. У І сорт відсортовуються тільки якісна продукція з живим сучком, правильною геометрією, гладкою поверхнею. У ІІ (В+С) сорт потрапляє продукція з випавшим сучком, тріщинами, кривизною, незначним обзолом, зміною кольору. У 90% випадків в ІІ сорту потрапляє продукція з випавшим сучком (незалежно від кількості від одного до декількох). Незважаючи на дефекти другого сорту, продукція широко застосовується в житловому будівництві, як "чорнова" підлога, для виготовлення дерев'яних альтанок (альтанок), огорожі садових будинків, підсобних приміщень та інше. Більш детально ви можете ознайомитися з ТУ на сорт продукції тут
Наше виробництво налаштоване на виготовлення продукції з цільної деревини, не дає можливість відібрати продукцію зовсім без сучків, так як така деревина практично не зустрічається в природі при шестиметрової довжині. Продукція без сучків може бути виготовлена на замовлення тільки зрощена.
У І сорт відбирається тільки якісна деревина, в якій присутні тільки живі сучки, зрощені з деревиною, тому випадання сучків після монтажу продукції неможливо, адже продукція є сухою і не змінює свої розміри після монтажу.
Фарбування або просочення готової продукції можна проводити, як до, так і після монтування. Це залежить від конкретних умов місця ремонту. Так наприклад дошку підлоги фарбують або лакують після монтажу щоб уникнути забруднення при виконанні робіт, а блок хаус, імітація бруса краще фарбувати до монтажу, щоб уникнути виникнення білих щілин між шипом і пазом, тому рекомендується фарбувати і шип в продукції.

Сертифікати санепідеміологічного контролю видається на продукцію, яка експортується за кордон. Для великих оптових партій ми замовляємо експертизу, якщо це потрібно контрактом. Хоча для людини, яка була хоч раз в Карпатах зрозуміло, що це найчистіший регіон України і деревина з карпатських гір не несе ніякої загрози здоров'ю людини.

Розрахунок за замовлену Вами продукцію може проводитися, як готівкою, так і по перерахунку. Для цього у нас відкритий розрахунковий рахунок в Ощадбанк, Приватбанк, Монобанк реквізити якого будуть вказані при оформленні договору. Ми не є платником податку на додану вартість, тому пропонуємо Вам порівняно не велику ціну за вагонку, блок хаус, імітацію бруса, дошку підлоги. Якщо потрібно продати продукцію з ПДВ звертайтеся - ми з радістю підкажемо Вам таких виробників.

Виробництво налагоджене на виготовлення, як оптових, так і роздрібних партій пиломатеріалів, що змусило нас шукати шляхи доставки нашої продукції. Для цього у нас є кілька своїх автомобілів різної вантажопідйомності, укладені договори з перевізниками та транспортними компаніями. На даний момент ми доставляємо погонні дерев'яні вироби протягом тижня в будь-який регіон країни. Доставка продукції від 1 тонни до 24 тонн здійснюється автотранспортом нашої компанії або попутним транспортом з довантаженням. Партії до 1 тонни доставляються транспортними компаніями Нова Пошта, Автолюкс, Делівері, Інтайм. Вартість доставки оплачує замовник.

Ми завжди будемо раді зустріти Вас на нашому виробництві в Івано-Франківській області смт Брошнів-Осада. Для того щоб Ви могли ознайомитися з усім асортиментом пиломатеріалів і її якістю. Тут ви зможете подивитися товари наживо і купити те, що сподобається.

Залежно від вимог замовника для склеювання бруса нами використовується клей Д3 і поліуретановий клей фірми KLIBERIT. Ці клеї дають кращий результат і високу якість склейки.

Зразки продукції можна замовити по телефону або через форму зворотного зв'язку і протягом декількох днів вони будуть доставлені Вам транспортною компанією "Нова Пошта" в потрібний регіон країни. Вартість доставки оплачує замовник.

Наші майстри з радістю порахують необхідний обсяг пиломатеріалів і нададуть рекомендації по монтажу продукції. Від Вас необхідно тільки проект будинку.

 Цілісна продукція - виготовляється з масиву деревини, зберігаючи всі її властивості і особливості (сучки, однорідну структуру, особливості будови деревини), що надає неповторність загального малюнка.
Зрощена продукція - виготовляється шляхом розпилу масиву дошки на ламелі з метою видалення існуючих дефектів на деревині у вигляді сучків і смоляних кишень з подальшим зрощенням по довжині на міні-шип і обробкою на чотирибічному поздовжньо-фрезерному верстаті.

Переглянуті товари

Немає недавно переглянутих продуктів.