Виробництво компанії KybLes

1173

KybLes – це високотехнологічна компанія із замкнутим циклом переробки дерева від розпилювання кругляка до випуску готової продукції. Якщо у Вас є бажання ознайомитися із процесом виробництва та асортиментом дерев’яної продукції компанії, ви можете попередньо записатися у наших менеджерів.

Основні етапи виробництва

1. Розпил

Для виготовлення дерев’яних виробів проводиться розпилення кругляка на задані розміри. Компанія KybLes використовує хвойні породи деревини із Карпатського регіону.

pilorama_kybles
sortirovka-dereva

2. Прийом та сортування

Спеціалісти компанії в ручну проводять контроль якості пиломатеріалів та його відсортування. Проводиться штабелювання дошки та підготовка до камерної сушки.

3. Камерна сушка

В залежності від розмірів і типу деревини, дошка знаходиться в камері від 7 до 10 днів. В камерах конвекційного типу при температурі до 65 градусів досягається вологість 10-12 %.

sushka-dereva
profilirovanie_kybles

4. Профілювання

Процес проходить на спеціальних чотирьохсторонніх верстатах. За рахунок спеціально підібраних фрез, які закріплені на валах, отримують необхідну форму поперечного перетину кінцевого виробу. Саме після цього станка виходить всім відома вагонка, імітація бруса,блок хаус, терасна дошка, а також заготовка для зрощення та склеювання продукції.

5. Пресування

На потужному гідравлічному пресі із силою 14 МПа виготовляють клеєний брус і дерев’яний щит довжиною до 6 м. Для склеювання дерев’яних ламелів між собою використовується поліуретановий клей.

pressovanie
liniya-srashchivaniya

6. Лінія зрощування

Зрощення по довжині дерев’яної продукції відбувається із коротко мірних заготовок, на торцях яких автоматично нарізується зубчасті шипи та наноситься клей. Зрощена продукція виготовляється під заданий розмір довжиною до 6 м.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглянуті товари

Немає недавно переглянутих продуктів.