Гарантія

30

 Гарантія якості Гарантія якості

 

Ми завжди піклуємось про наших партнерів та поважаємо їхні інтереси. Всі замовлення для нас цінні, тому до кожного із них ми ставимось відповідально. Наші спеціалісти ретельно підбирають вам товар, надійно упаковують та оперативно готують до відправлення. Наші спеціалісти, за вашим побажанням, можуть вам надіслати фотографії продукції для попереднього ознайомлення та уточнення. Під час доставки клієнт здійснює перевірку якості виробів як візуально, так і спеціальним приладом (на складі компанії), що вимірює вологість матеріалу.

Перед покупкою товару ознайомтеся з технічними вимогами: Сорт АВ/ВС.

Повернення товарів належної якості.

Ви можете у 14 денний термін повернути товар за умови дотримання товарного вигляду, цілісності упаковки та наявності документа, що підтверджує покупку у нас.

Повернення матеріалу на наш склад здійснюється силами клієнта за його рахунок.

Повернення товарів неналежної якості.

Бракованим вважається матеріал, що не відповідає наступним нормам: Сорт АВ/ВС.

Матеріал зберігався Вами правильно і умови зберігання не стали причиною вибракування товарів.

В даному випадку ми можемо Вам замінити частину бракованого товару або повернути повну вартість бракованих матеріалів.

 Обмеження щодо повернення товару

 Ми не приймаємо на повернення товари, які мають індивідуально визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно споживачем, який купив його. Наприклад, товари на замовлення, брошоровані, фарбовані, будівельні та оздоблювальні матеріали, що відпускаються на метраж, знижений у ціні товар, а також товар, проданий як некондиційний.

 

Переглянуті товари

Немає недавно переглянутих продуктів.